В Ірані заявили про затримання агентів ЦРУ — новини світу

Спецагенти нібито працювали під виглядом журналістів.

В Ірані затримали вісім людей, нібито пов'язаних з американським Центральним розвідувальним управлінням (ЦРУ).

Про це повідомляє IRNA з посиланням на Міністерство розвідки країни.

У заяві міністерства наголошується, що заарештовані особи проходили підготовку в розвідувальній службі США (ЦРУ) і діяли в різних країнах під виглядом журналістів, вони тривалий час перебували під наглядом іранської розвідки, після останніх заворушень стало зрозуміло, що вони отримали вказівки взяти участь в них і підготувати докладні фотозвіти про ці події.

«Міністерство розвідки Ірану оголосило про арешт 8 чоловік, які намагалися зібрати інформацію про останні заворушення в країні і вивезти її за межі країни», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 15 листопада в Ірані розпочалися протести в Ірані проти підвищення цін на пальне й нормування продажу пального населенню за пільговою ціною. 19 листопада в ООН висловили занепокоєння через «значну кількість загиблих» унаслідок застосування силовиками та поліцією бойових набоїв проти мітингарів. Міжнародна правозахисна організація Amnesty International (AI) стверджує, що кількість жертв так званих «бензинових протестів» у Ірані протягом останнього тижня становить щонайменше 115 людей.

Тим часом повідомляється про поступове відновлення доступу до інтернету в Ірані. Принаймні таку інформацію поширила організація NetBlocks. За даними NetBlocks, 23 листопада доступ до всесвітньої мережі було відновлено на рівні 64% середнього показника, що фіксувався до початку протестів та запроваджених у відповідь на це обмежень доступу до інтернету. У Корпусі вартових ісламської революції (КВІР) повідомили, що цілком доступ до мережі мають відновити до 28 листопада

Відео

Масові арешти та криваві сутички: в Ірані тривають антиурядові мітинги

Місцева влада там глушить Інтернет, тому це відео заледве дісталося аудиторії закордоном. Масові заворушення в країні почалися більше тижня тому через підняття цін на пальне. Протести швидко переросли у криваві сутички. Мітингарі трощили урядові установи, правоохоронці почали застосовувати бойову зброю.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *