Трампа і Джуліані запросили в Конгрес у справі про імпічмент – новини світу

Ініціатором виступив голова комітету Палати представників.

Юридичний комітет Палати представників Конгресу США ініціював проведення слухань щодо правових підстав імпічменту щодо президента США Дональда Трампа. Вони заплановані на 4 грудня цього року.

Більше про: "Український" скандал у Вашингтоні

  • Як американці ставляться до "українського скандалу" та хто дужче підтримує імпічмент Трампа – опитування CNN
  • Джуліані пригрозив Байдену компроматом на його родину
  • Джуліані звинуватив Байдена в підкупі Порошенка – ЗМІ

До участі в заході запрошені експерти з конституційного права. “Наша першочергова задача – визначити рамки, реагуючи на серйозні підозри проти президента Трампа в зв'язку з підлеглою процесу імпічменту протиправною поведінкою”, – наголосив голова комітету Джеррольд Надлер.

На слуханнях учасники вже матимуть меморандум з висновками комітету з розвідки Палати представників за підсумками публічних і закритих свідчень свідків. Надлер відправив до Білого дому листа з пропозицією Трампу, а також його адвокату Руді Джуліані, відвідати слухання.

“Я також написав президенту Трампу, щоб нагадати йому: правила комітету, що мають відношення до розслідування в рамках імпічменту, дозволяють президенту бути присутнім на слуханнях, а його юристу – задавати питання свідкам”, – зазначив Надлер.

Плейлист
40 відео

Хронологія Ukrainegate

Київ виявився втягнутим у велику американську політичну гру, яка може завершитись імпічментом президента Трампа. Україна набуває репутації країни, де американські політики провертають свої темні справи та зводять між собою рахунки.

Нагадаємо, довкола президента США Дональда Трампа розв’язався скандал, пов'язаний з Україною. Видання The Washington Post повідомило про скаргу американського розвідника проти Трампа через розмову американського лідера з іншим іноземним лідером та дану Трампом  “тривожну обіцянку”. Одним з політиків, з яким міг говорити глава Сполучених Штатів, називали президента України Володимира Зеленського. Згодом видання The Washington Post із посиланням на джерела повідомило, що Трамп під час розмови саме із президентом України Володимиром Зеленським тиснув на нього і вимагав розпочати розслідування проти компанії Burisma, якою керував син Джо Байдена – його конкурента на президентських виборах 2020 року. Також Трамп нібито наказав заморозити 400 мільйонів доларів військової допомоги для України за тиждень до телефонного дзвінка. 

У Конгресі США звинуватили Трампа у тиску на Україну та закликали опублікували стенограму розмови президентів Сполучених Штатів та України. Обидві сторони на це погодилися. 24 вересня голова Палати представників США Ненсі Пелосі ініціювала старт процедури імпічменту Трампа. Сам він назвав ситуацію, що склалася, “президентським харасментом”. 

25 вересня Білий Дім оприлюднив стенограму розмови Трампа та Зеленського. Повний текст перекладу дивіться на ТСН.ua.

Вже 26 вересня американська розвідка оприлюднила текст скарги на президента США Дональда Трампа. Як і повідомляли ЗМІ, вона справді стосується розмови Трампа та президента України Володимира Зеленського та тривалого тиску, який, на думку розвідника, вчиняли США щодо України для особистих цілей американського президента. ТСН.ua розповів основні моменти доносу на Трампа – серед них інформація про неоднозначні контакти української сторони з Джуліані, скасування візиту Пенса до Києва та спроби Білого дому приховати все це.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *