На хімзаводі Техасу стався потужний вибух – новини Світу

Газ, який виділяється через пожежу, небезпечний для здоров'я.

На хімічному заводі у штаті Техас (США) сталися серія вибухів. 60 тисяч людей евакуюють із небезпечної зони, розповіли в ефірі «ТСН.Ранок».

«Евакуйованим доведеться залишити свої домівки через загрозу нових вибухів. Загасити пожежу на хімічній фабриці, яка спалахнула напередодні, не вдається: вогонь поки лише стримують, а контейнери з хімікатами — охолоджують. У полум'ї згоряє хімічна речовина бута-дієн, повідомляють у поліції, цей газ вважають небезпечним для здоров'я», — повідомили у студії.

Як відомо, під час вибуху постраждало троє працівників заводу, їх вже виписали з лікарень. Причина загоряння досі невідома.

Нагадаємо, 31 липня, на заводі нафтової компанії Exxon Mobil в штаті Техас сталася масштабна пожежа, в результаті якої постраждали 66 людей.

Відео

Через серію вибухів на хімічному заводі у Техасі евакуюють 60 тисяч людей

Їм доведеться залишити свої домівки через загрозу нових вибухів. Загасити пожежу на хімічній фабриці, яка спалахнула напередодні, не вдається. Вогонь поки лише стримують, а контейнери з хімікатами охолоджують. Під час вибуху постраждали троє працівників заводу, їх вже виписали з лікарень.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *