Замовлення піци за номером 911: у США жінка знайшла спосіб сповістити поліцію про біду

Вона не могла говорити прямо, але оператор зумів зрозуміти, що щось відбувається.

В Орегоні на лінію 911 надійшов сигнал від жінки, яка просила доставити їй додому піцу. Оператор розпізнав, що цей телефонний виклик не був жартом, і скерував за вказаною адресою патруль правоохоронців, повідомляє The Blade.

Видання оприлюднило розшифрований діалог у записаній телефонній розмові. Оператор спершу уточнює, чи розуміє дозвонювачка, що це не номер для замовлення піци, а потім перепитує, що є поряд хтось, хто являє собою загрозу. «Так, мені потрібна велика піца», — відповідає жінка.

Оператор викликав на вказану адресу наряд поліції та попередив, щоби ті діяли акуратно і завчасно себе не видали. В результаті було затримано 56-річного чоловіка, якому вже висунули звинувачення в домашньому насильстві. Відомо, що чоловік перебував у стані сп’яніння, вдарив матір дозвонювачки кулаком і обличчя та погрожував подальшою розправою.

Керівництво поліції вже відзначило оператора, який виявив кмітливість і правильно розпізнав сигнал про загрозу. Той, своєю чергою, віддав належне жінці, яка не розгубилася, а прийняла вірне рішення в ситуації, що склалася.

Як повідомлялося, у Сполучених Штатах 82-річна жінка відгамселила злодія, який заліз до її будинку. Грабіжника довелося везти в лікарню, а звідти до поліційного відділку.

Відео

У США затримали 13-річного юнака, який планував відкрити у школі стрілянину

Ім’я та фото хлопця не розголошують, бо він ще дитина. Відомо лише, що юнак погрожував розстрілом не лише своїм одноліткам, а й персоналу школи. Під час обшуків поліція виявила у нього вдома гвинтівку, патрони, схему навчального закладу і список потенційних жертв. Підлітка взяли під варту, а заразом і одного з його батьків.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *