Зеленський зустрівся із делегацією Конгресу США. Обговорили подальшу взаємодію заради глобальної свободи

КИЇВ. 5 травня. УНН. Президент Володимир Зеленський увечері провів зустріч із делегацією Конгресу США. Вони обговорили подальшу взаємодію між державами заради глобальної свободи. Про це він сказав у відеозверненні, передає УНН.

Цитата

«Увечері провів зустріч із делегацією Конгресу Сполучених Штатів Америки. Ми говорили про подальшу взаємодію між нашими державами заради глобальної свободи. Зараз, коли ми пліч-о-пліч з Америкою боремося проти тиранії, ми досягли такого рівня взаємодії, якого ще ніколи не було між Україною та США. Але це ще не межа. Будемо й надалі розвивати нашу співпрацю – наше справжнє союзництво», — розповів Зеленський.

Зеленський висловив вдячність президенту Байдену за лідерство.

«Дякую обом партіям і палатам Конгресу за незмінну підтримку. Дякую всім американцям, чиє прагнення до свободи разом з українськими прагненнями, разом з усіма нашими союзниками й партнерами захищає глобальну демократію», — сказав Зеленський.

Він повідомив, що також сьогодні була зустріч із представниками Венеціанської комісії, із представниками інвестиційного фонду BlackRock.

Доповнення

У Білому домі заявили, що Байден і Зеленський розмовляють «регулярно і часто».

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *