Банки Китаю посилюють обмеження щодо РФ через санкції США – ЗМІ

Банки розірвуть зв’язки з клієнтами зі списку санкцій і припинять надавати будь-які фінансові послуги російському військовому сектору.

У Китаї державні банки посилюють обмеження на фінансування російських клієнтів після того, як США схвалили вторинні санкції щодо іноземних банків, які допомагають РФ у війні проти України. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на джерела.

Зазначається, що принаймні два банки за останні тижні замовили перевірку свого російського бізнесу, зосередивши увагу на транскордонних угодах. Банки розірвуть зв’язки з клієнтами зі списку санкцій і припинять надавати будь-які фінансові послуги російському військовому сектору незалежно від валюти і місця проведення транзакцій.

Як пише видання, перевірка буде поширена на неросійських клієнтів, які ведуть бізнес у Росії або переводять критично важливі товари до РФ через третю країну. Цей крок означає посилення обмежень, запроваджених китайськими державними банками, принаймні з початку 2022 року, після того як вторгнення Росії в Україну викликало хвилю санкцій з боку країн, включаючи США.

Мінфін США заявив, що використовуватиме вторинні санкції проти банків, які сприяють укладенню Росією операцій із закупівлі обладнання, необхідного для її військової машини, розширюючи свою фінансову битву проти російського диктатора Володимира Путіна.

У публікації зазначається, що ця подія підкреслює, якою мірою Китай дотримується санкцій США, незважаючи на її принципову протидію їм та обіцянки підтримувати економічні зв’язки з Росією.

Якими можуть бути наступні санкційні пакети проти РФ

Санкції проти Росії Конфіскація активів РФ: Москва погрожує “болючими заходами” Виробництво зброї в Росії: ЗМІ встановили, які країни постачають деталі Число підсанкційних росіян подвоїлося за рік Чиновники РФ пояснили, чому з російських магазинів зникла курятина Зеленський назвав найболючішу втрату для Росії

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *