Playboy перезапускає журнал: хоче конкурувати з OnlyFans

КИЇВ. 14 березня. УНН. Американський журнал Playboy планує перезапуск як цифрове видання, яке має стати альтернативою платформи OnlyFans, повідомляє УНН з посиланням на New York Post.

Деталі

Playboy, відомий своїми культовими обкладинками та розворотами, оголосив про припинення випуску друкованого журналу в березні 2020 року, посилаючись на проблеми з бюджетом, а через два місяці звільнив 25 співробітників.

Оновлена цифрова версія анонсується у 2023-му. Онлайн-платформа матиме вигляд «платформи для авторів» Playboy, яку бренд презентує як «покращену», «безпечну» та «ексклюзивну» альтернативу OnlyFans.

Тепер замість «зайчиків» Playboy будуть «автори» Playboy, які публікуватимуть на своїх сторінках вміст як для дорослих, так і не для дорослих, нададуть передплатникам ексклюзивний доступ до свого життя та прикрашатимуть обкладинки онлайн-журналів.

Цитата

“Наша платформа авторів Playboy – це журнал Playboy ХХІ століття. Ми передаємо силу створення контенту в руки творчого співтовариства і даємо їм інструменти для взаємодії та монетизації своїх фан-баз безпосередньо”, – сказала головний бренд-менеджер компанії Рейчел Веббер.

Доповнення

За словами Веббер, велика різниця між OnlyFans і Playboy полягає в тому, що в той час, як автором контенту на OnlyFans може стати будь-хто охочий, автори Playboy повинні подати заявку і бути прийнятими редакцією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Модель Playboy запропонувала 600 тисяч доларів за носову хустинку Мессі

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *