Конгрес США повинен якнайшвидше схвалити запит Білого дому на допомогу Україні – радник з нацбезпеки Салліван

КИЇВ. 14 листопада. УНН. Національним інтересам Сполучених Штатів буде завдано серйозної шкоди, якщо США не зможуть забезпечити і підтримувати фінансування допомоги, зокрема Україні. Білий дім закликає Конгрес якнайшвидше схвалити допомогу Україні. Про це на брифінгу заявив радник з національної безпеки США Джейк Салліван, повідомляє УНН.

Деталі

Салліван нагадав, що Адміністрація президента США Джо Байдена представила Конгресу запит на фінансування Ізраїлю, України, Індо-Тихоокеанського регіону та кордону.

«Ми детально описали, що саме нам потрібно, включно з Україною… і нам потрібно отримати це якомога швидше», – зауважив радник з національної безпеки.

Він зазначив, що Адміністрація президента активно працює як із Палатою представників, так і з Сенатом, щоб забезпечити голоси і домогтися голосування. Зокрема, Салліван розказав, що щодня особисто розмовляє із членами обох палат, як демократами, так і республіканцями. «Ми схиляємося до того, щоб чітко заявити, що національну політику США щодо України має бути виконано», – наголосив радник.

«Національним інтересам Сполучених Штатів буде завдано серйозної шкоди, якщо ми не зможемо забезпечити і підтримувати фінансування Ізраїлю, України, Індо-Тихоокеанського регіону», – заявив Салліван.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ціна буде вищою”, — Зеленський пояснив, чому Конгрес США зараз має підтримати надання допомоги Україні

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *