В Україні скасували мінімальну зарплату для вчителів

Попередній уряд встановив мінімальний розмір зарплати для вчителів. Кабмін Гончарука скасував цю постанову.

 

Уряд Олексія Гончарука скасував дію постанови попереднього складу Кабміну про рівень найнижчої зарплати вчителя в розмірі трьох прожиткових мінімумів. Про це повідомляє прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України.

 

Як повідомляється, постанову скасували 15 листопада.

 

“Щодо постанови Кабінету Міністрів України № 822 від 10.07.2019, інформуємо, що на засіданні уряду 15.11.2019 була прийнята постанова КМУ, якою передбачено призупинення дії постанови КМУ № 822 на 2020 рік”, – йдеться в листі голови комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергія Бабака у відповідь на звернення профспілки.

 

Він також додав, що в бюджеті на 2020 рік, який 14 листопада прийняв парламент, передбачено додаткові видатки в обсязі 3,75 млрд гривень на зарплати для працівників сфери освіти.

 

“За розрахунками уряду, збільшення зазначених витрат дозволить, зокрема, запобігти дефіциту освітньої субвенції на оплату праці педагогічних працівників у 2020 році”, – йдеться в листі.

 

Раніше повідомлялося, що уряд хоче прив’язати зарплату вчителів до кількості учнів. З наступного року Кабмін вводить принцип “гроші ходять за школярем”. Таким нововведенням хочуть уникнути недостатнього фінансування шкіл з великою кількістю учнів.

 

Пізніше міністр освіти і науки Ганна Новосад прокоментувала вчорашню заяву прем’єр-міністра Олексія Гончарука про принцип “гроші ходять за школярем”. Принцип прив’язки зарплати вчителів до кількості учнів, про який напередодні повідомив Олексій Гончарук, не буде впроваджуватися. За словами міністра освіти, “відбулося певне непорозуміння в термінах”.

 

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *