Дитина в Дніпрі написала прощальну записку на дошці в школі і зникла

Школяра шукали вчителі, батьки та однокласники, а потім до них приєдналася поліція. Причина його вчинку з’ясовуються.

 

В одній зі шкіл Дніпра учень прийшов у клас, залишив речі, написав на дошці прощальну записку і зник. Про це повідомляє Інформатор у п’ятницю, 6 грудня.

 

Через кілька хвилин його шукало керівництво навчального закладу, батьки, однокласники і десятки співробітників поліції міста.

 

Співробітники поліції отримали його фотографію і прикмети. Шукали скрізь і реагували на кожного, хто навіть мінімально підходив під опис. Куди попрямувала дитина — ніхто й гадки не мав. Телефон хлопця був вимкнений.

 

Через деякий час мобільний з’явився в мережі. Правоохоронці відразу ж визначили район, де він може перебувати, за допомогою пеленгатора. Крім цього, за непідтвердженою інформацією, школяр виклав історію в Instagram, де в сльозах йшов по вулиці. Це допомогло більш точно визначити його місцезнаходження — на відео було видно річку.

 

За підсумком, 14-річного хлопчика знайшли цілим і неушкодженим. Причину свого вчинку не пояснив. Його доставили до районного відділу поліції, де з ним зараз розмовляють правоохоронці.

 

Нагадаємо, що раніше у Львові підлітки обстріляли багатоповерховий житловий будинок. Інспектори встановили, що постріли були зроблені з недобудованої будівлі на вулиці Княгині Ольги.

 

Також повідомлялося, що група молодих людей плювала і гріла ноги у Вічному вогні, який знаходиться в меморіально-парковому комплексі в центрі Миколаєва.

 

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *