У США визнали невинними і звільнили з в’язниці трьох чоловіків, які відсиділи 36 років за вбивство

В їхній справі виявили купу порушень, а справжній підозрюваний вже помер.

В американському Балтиморі звільнили з в'язниці трьох чоловіків, які провели 36 років за ґратами за вбивство, яке вони не вчиняли.

Про це повідомляє CNN.

Альфред Честнат, Ендрю Стюарт та Ренсом Воткінсон були визнані невинними у вбивстві 14-річного підлітка Девіта Даккета, яке сталося 1983 року. Хлопця застрелили, щоб забрати в нього баскетбольну куртку університету Джорджтаун.

Читайте також:

Американець зґвалтував жінку після виходу із в'язниці, помилково відсидівши 30 років за такий злочин

Троє учнів, яким на той час було 16-17 років, пропускали уроки у школі, щоб відвідати своїх колишніх викладачів. Шкільна охорона супроводжувала їх за межі кампусу приблизно за півгодини до того, як сталося вбивство. Вони були засуджені на підставі показань свідків, і того, що у спальні Честната знайшли куртку університету Джорджтаун.

Утім, на цій куртці не було ні крові, ні слідів пороху. Мати Честната змогла пред'явити чек, а працівник магазину засвідчив, що вона дійсно її придбала. Усіх трьох заарештували на День Подяки.

«Це було пекло», — сказав Честнат про свій досвід у в'язниці. «Це було жалюгідним».

Він ніколи не визнавав себе винним у вбивстві, через що йому відмовляли в умовно-дострокового звільненні. 

Юристи, які беруть участь у справі, заявили, що вони «з жахом» побачили кількість виправдальних доказів, які були приховані від команди захисту та присяжних. І підозрюваних, і свідків судового розгляду – усіх неповнолітні – поліція допитувала без батьків. Анонімні дзвінки, які вказували на іншого підозрюваного, були приховані від захисту. Цього підлітка бачили, які він носив куртку вбитого Дакетта, і він потім зізнався у вбивстві. На сьогоднішній день цей підозрюваний помер. 

Адвокати Честната та Стюарта заявили, що звільнені планують провести День Подяки зі своїми сім'ями. Мати Уоткінса померла незадовго до арешту, а більшість його найближчої родини померли, поки він був ув'язнений. Його адвокат сказав, що він буде проводити День Подяки з близькими людьми.

Нагадаємо, американець Річард Філліпс, який провів у в'язниці більше 45 років за вбивство, якого не скоював, отримає півтора мільйона доларів компенсації. Зазначається, що він провів у в'язниці більше часу, ніж будь-яка інша особа, яка була помилково засуджена. Філліпса звільнили у березні минулого року після того, як інший чоловік зізнався у вбивстві, у якому його було засуджено.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *