НАК назвав терміни розгляду всіх скарг Газпрому

Напередодні Апеляційний суд округу Свеа відхилив першу скаргу Газпрому в арбітражному спорі з Нафтогазом.

 

Шведський суд планує провести слухання щодо оскарження Газпромом арбітражного рішення Стокгольмського арбітражу в кінці зими і восени наступного року. Про це в четвер, 28 листопада, повідомив глава Нафтогазу Андрій Коболєв у Facebook.

 

 

Зокрема, скарга Газпрому другого і остаточного арбітражного рішення арбітражу за контрактом на купівлю-продаж газу з НАК буде розглянута в лютому 2020 року, третього рішення щодо транзитного контракту — восени того ж року.

 

«Нагадаю: арбітражні рішення залишаються дійсними і підлягають виконанню, незважаючи на процес апеляційного оскарження. Такі рішення втрачають силу тільки в разі задоволення апеляції і не раніше», — написав він.

 

Коболєв подякував команді юристів з Gernandt&Danielsson, Wikborg Rein і Нафтогазу, які працюють над справою.

 

Як повідомлялося, напередодні Апеляційний суд округу Свеа відхилив першу скаргу Газпрому на рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору з Нафтогазом.

 

Нагадаємо, в грудні 2017 року і лютому 2018 року Стокгольмський арбітраж виніс два рішення у спорах Газпрому і Нафтогазу про постачання газу в Україну і його транзит, зобов’язавши російську компанію виплатити Нафтогазу $2,56 млрд. Газпром ці рішення оскаржив.

 

 

 

Україна-Росія: газове питання

СюжетГазові переговори: нова пропозиція ЄС і «пакетне» рішення РФ — DW

Міністр економіки ФРН заявляє про прогрес у спорі щодо транзиту газу

Порошенко: «Північний потік-2» робить ФРН залежною від Росії

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *