У Москві затримали жінку за дискредитацію армії РФ тортами – фото

Кондитерку відвезли до поліцейського відділу, де склали на неї протокол про адміністративне правопорушення.

Увечері 27 квітня до відомої в соцмережах московської кондитерки Анастасії Чернишової, яка випікає торти з антивоєнними написами, прийшла поліція. 

Про це повідомляє  видання, яке спеціалізується на моніторингу арештів у Росії, “ОВД-Інфо” з посиланням на її захисницю Юлію Євдокімову.

“Московська поліція приїхала додому до Анастасії Чернишової, яка пече торти, жертвує на благодійність і виступає проти війни”, – йдеться у повідомленні.

Кондитерку, яка має 23 тисячі підписників у мережі Instagram, забрали до відділу поліції, де на неї склали протокол про адміністративне правопорушення за статтею КоАП РФ про дискредитацію армії.

У моніторинговій групі припускають, що причиною затримання та притягнення до адмінвідповідальності став пост у соціальних мережах з виготовленими Анастасією тортами, на які нанесені антивоєнні написи та символи. Деякі кондитерські вироби виготовлені у кольорах українського прапора, а на інших написано: “Росія буде вільною”, “Свободу Росії, мир Україні” та “Ні *****”.

Чернишова багато років пече торти під брендом “Хліб та видовища”, онлайн-сторінка, на якій вона розміщує свої творіння, наразі недоступна. Але фотографії тортів Анастасії Чернишової доступні в соцмережах.

Один із тортів московської кондитерки Анастасії Чернишової, затриманої за "дискредитацію" армії РФ / Фото: із соцмереж
Один із тортів московської кондитерки Анастасії Чернишової, затриманої за "дискредитацію" армії РФ / Фото: із соцмереж

Як відомо, статті про “дискредитацію” російської армії та “фейки” про Збройні сили Росії з'явилися в Кримінальному кодексі та КоАП РФ після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну. За ними порушено сотні адміністративних та кримінальних справ. Фігуранти кримінальних справ про “фейки” та повторну “дискредитацію” армії засуджуються до тривалих реальних термінів ув'язнення.

Нагадаємо,  у Росії позбавлятимуть набутого громадянства за “дискредитацію армії”.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *