Викрадення дружини російського генерала Колмакова у Москві – чим усе закінчилося

Зникнення своєї “половинки” колишній заступник міністра оборони РФ виявив увечері 10 травня.

У п’ятницю, 12 травня, російська поліція розшукала дружину колишнього першого заступника міністра оборони РФ та командувача ВДВ генерала Олександра Колмакова, який тепер керує ДТСААФ Росії.

Про це повідомляє Telegram-канал Baza.

Зникнення дружини російський генерал виявив увечері 10 травня. Колмаков повернувся з роботи і не знайшов її вдома. Востаннє вони бачилися вранці, коли жінка пішла на роботу.

Того ж вечора генералу зателефонував невідомий, який заявив, що дружина Колмакова викрадена і за неї потрібно заплатити викуп – мільйон рублів, інакше на неї чекають неприємності. Колмаков звернувся до поліції.

Дружину генерала Тамару Колмакову знайшли на території Московської області. Російські силовики не повідомляють обставин, за яких вона зникла та знайшлася, запевняючи, що тепер із нею “все нормально”.

Припускають, що Тамару Колмакову “викрали” телефонні шахраї, які обманом змушують своїх жертв ховатися від рідних, розповідаючи їм історію про переслідування, а потім вимагають за них викуп.

Нещодавно у такий спосіб “викрали” матір помічниці російського сенатора Ради федерацій Андрія Шевченка. Жінка купила нову сімку, щоб її не могли відстежити, постійно змінювала транспорт і переховувалась декілька днів. Її знайшли в одному з підмосковних готелів.

Нагадаємо, раніше у Москві 42-річний чоловік намагався потрапити до Мавзолею, щоб викрасти тіло Володимира Леніна.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *