Війна в Ізраїлі: Папа Римський закликав створити гуманітарні коридори у Газі та звільнити всіх заручників – ТСН, новини 1+1

Понтифік нагадав про потреби найбільш уразливих верств населення.

Папа Римський Франциск закликав створити гуманітарні коридори для допомоги мешканцям Сектора Гази, а також звільнити заручників, яких утримує угруповання ХАМАС.

Про це повідомляє Reuters.

“Папа Франциск закликав створити гуманітарні коридори для допомоги тим, хто перебуває в облозі в Секторі Газа, і відновив свій заклик до звільнення заручників, які утримуються войовничим ісламістським угрупуванням ХАМАС”, — йдеться у повідомленні.

Зокрема, Франциск нагадав про потреби найбільш уразливих верств населення.

“Я наполегливо прошу, щоб діти, хворі, люди похилого віку, жінки та всі цивільні особи не стали жертвами конфлікту”, — сказав він під час свого щотижневого звернення у на площі Святого Петра.

Папа Римський також закликав до поваги міжнародного права.

“Гуманітарне право має поважатися насамперед у секторі Газа”, — додав понтифік.

Нагадаємо:

Уранці, 7 жовтня, ісламістське угруповання ХАМАС почало наступ на територію Ізраїлю з території сектора Гази, знищивши танк “Меркава” та захопивши військову базу зі значною кількістю бронетехніки, поліцейську дільницю тощо. Бойовики прорвалися в міста Сдерот, Ашкелон та деякі інші прилеглі населені пункти. 

Протягом першого дня війни терористи захопили в полон більше сотні ізраїльтян та іноземних громадян, які їх утримують у Секторі Гази.

Як бойовики ХАМАС проникли до території Ізраїлю – читайте у матеріалі.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *