Атака ХАМАС зруйнувала відносини Нетаньягу та Путіна – ТСН, новини 1+1

Путін – один з небагатьох світових лідерів, який не висловити співчуття Нетаньягу через загибель ізраїльтян під час нападу ХАМАС.

Після нападу бойовиків ХАМАС дипломатичним відносинам прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу та російського президента-диктатора Володимира Путіна прийшов кінець.

Про це йдеться у статті Wall Street Journal.

Автори видання звертають увагу, що Нетаньягу підтримував із РФ відносини, навіть попри повномасштабне вторгнення Путіна до України та зміцнення відносин із ворогом Ізраїля – Іраном. Через “теплі відносини” із Росією Нетаньягу відмовився надавати Києву летальну допомогу або системи протиповітряної оборони.

“Тепер, після смертоносної атаки підтримуваних Іраном бойовиків ХАМАС на Ізраїль, ці розмови, схоже, припинилися”, – йдеться на сайті. 

Журналісти зазначають, що Путін – один з небагатьох світових лідерів, який не висловити співчуття Нетаньягу у зв'язку із загибеллю понад 1300 ізраїльтян, вбитих ХАМАСом під час атаки 7 жовтня.

“Припинення угоди між Росією та Ізраїлем підкреслює більш широкі тектонічні зрушення, що відбуваються в ролі Росії на Близькому Сході відтоді, як Путін розпочав війну в Україні”, – вважають автори інформаційного агентства.

Як раніше повідомляли, Іран пригрозив Ізраїлю втрутитись у війну.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *