В ОБСЄ закликали до “відновлення мостів” між Росією і Україною – новини України

Задля відновлення відносин потрібні "великі політичні кроки".

Останні події відкрили вікно можливостей для “відновлення мостів” між РФ і Україною, а також між Росією і Заходом. Для того ж, щоб відновити ці мости потрібні “великі політичні кроки” від усіх сторін і майбутня зустріч “нормандської четвірки” може посприяти їхній реалізації. 

Таку думку висловив очільник ОБСЄ Томас Гремінгер під час пресконференції після засідання ради міністрів ОБСЄ у Братиславі, передає УНІАН.

За його словами, в Україні нині можна спостерігати “вікно можливостей”, яке частково забезпечила й ОБСЕ. Він також висловив сподівання, що зустріч “нормандської четвірки”, що відбудеться 9 грудня в Парижі, стане сильним сигналом у досягненні миру на Донбасі.

“Ці зрушення демонcтрують одну річ – що можливо відновлювати мости як політично, так і практично. І здійснювати малі кроки для покращення життя людей. Тепер ми потребуємо більших політичних кроків, аби відновити мости між Росією і Україною, між Росією і Заходом”, – сказав Гремінгер.

Читайте також:

У Москві остаточно сформулювали, чого хочуть від зустрічі "нормандської четвірки"

Як повідомлялося, пресслужба президента Володмира Зеленського підтвердила, що зустріч лідерів України, Німеччини, Франції та Росії у “нормандському форматі” відбудеться 9 грудня. Згодом цю дату також підтвердили у Кремлі. 

Раніше 16 вересня президент України Володимир Зеленський назвав основні три питання, які будуть обговорюватися на саміті – звільнення полонених за принципом “всіх на всіх”, розведення військ по всій лінії фронту, а також умови проведення місцевих виборів на окупованих територіях.

ТСН.ua розповідає деталі кожного із цих пунктів та можливі перспективи цих домовленостей. 

Відео

Які питання порушуватиме Київ під час зустрічі лідерів "нормандської четвірки" у Парижі

Великий обмін всіх на всіх, контроль України над кордоном з Росією, місцеві вибори на Донбасі винятково за з українськими законами і конкретні терміни виведення незаконних формувань – такі питання Київ порушить на переговорах лідерів "нормандської четвірки". Про це заявив президент Володимир Зеленський під час зустрічі із прем'єр-міністром Швеції.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *