Казахи запустили флешмоб і масово перепрошують за слова свого президента про анексований Крим — новини світу

Вони створили хештег українською і висловлюються проти слів Токаєва.

У Казахстані перепросили перед Україною за слова президента країни Касима-Жомарта Токаєва, який заперечив анексію Криму Росією. Казахи порівняли свого президента з ослом і запустили у соцмережах флешмоб із вибаченнями.

Відповідні дописи з’являються в Instagram та Twitter.

Першим показовим кроком до примирення став вчинок художника Астаха Амедьянова. Він увечері 5 грудня прийшов до посольства України в Нур-Султані проти висловлювань свого президента. Митець приніс плакат із зображенням перекресленої голови осла і написом українською «вибачте за нього». Чоловік намагався розгорнути його, проте поліція перешкодила цьому.

Згодом інші казахи теж висловили солідарність з Україною та за запустили у соцмережах флешмоб. Із хештегом «вибачте за нього» громадяни Казахстану пишуть українцям слова підтримки. У постах вони зауважують, що Росія нахабним чином анексувала Крим і влаштувала військові дії на українській території.

Жителі Казахстану також наголошують, що вважають півострів тимчасово окупованою Росією територією України. Дехто з користувачів навіть називає Токаєва нелегітимним президентом.

 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Я — гражданка Казахстана, и мне стыдно за слова Токаева. Выражаю солидарность Украине и считаю, что Крым аннексирован Россией. Присоединяюсь к челленджу #вибачтезанього Я громадянка Казахстану і я вважаю, що Крим анексований Росією. @zelenskiy_official @1plus1_ua @navalny @zeteam2019 @dw_deutschewelle @ukr_pravda @hromadske.ua @radio.svoboda @krymrealii @nv.ua Источник изображений: @askhatakhmediyarov @azattyq #ukraine #україна #украина

Публикация от Гера (@ohmygera) 6 Дек 2019 в 1:28 PST

 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#вибачтезанього Я — гражданка Казахстана. Я выражаю солидарность Украине и признаю аннексию Крыма. @zelenskiy_official @1plus1_ua @askhatakhmediyarov @aydossadykov @navalny @zeteam2019 @dw_deutschewelle #украина

Публикация от Aiym (@mivediii) 5 Дек 2019 в 8:21 PST

Я, ГРАЖДАНИН КАЗАХСТАНА, СОЛИДАРЕН С УКРАИНОЙ И ПРИЗНАЮ АННЕКСИЮ КРЫМА!
Россия наглым образом аннексировала Крым, устроила военные действия на территории Украины!#вибачтезанього@1plus1_ua
@[email protected]@[email protected]_u[email protected] @[email protected] pic.twitter.com/IPkCy8sSHK

— Беримболов Армбар Кимурович (@dyadyaarmbar) December 5, 2019

Считаю Крым временно оккупированной Россией территорией Украины

— Беримболов Армбар Кимурович (@dyadyaarmbar) December 6, 2019

Нагадаємо, Токаєв заявив, що не вважає те, що «відбулося в Криму», анексією. «По-перше, ми не називаємо те, що відбулося в Криму, анексією. Те, що відбулося, те відбулося. Анексія — це надто важке слово стосовно Криму», — заявив він. Токаєв також сказав, що Казахстан вірить у «мудрість та порядність російського керівництва». Після цього МЗС України викликало посла Казахстану. Той запевнив, що його країна підтримує суверенітет та цілісність України.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *