Фондові біржі показують найгіршу динаміку з моменту світової фінансової кризи в 2008 році.
У ході найгіршого з 2008 року тижня світові ринки втратили вже 5 трильйонів доларів капіталізації, повідомляє агентство Reuters у п’ятницю, 28 лютого.
Так, індекс світових акцій MSCI World, який відстежує майже 50 країн, впав майже на 10% за тиждень – найгірший показник з жовтня 2008 року.
Акції Уолл-стріт впали на 4,4% тільки в четвер. Індекси втратили 12% з моменту досягнення рекордного максимуму всього дев’ять днів тому.
Прибутковість захисних 10-річних держоблігацій США досягла рекордного мінімуму в 1,241%. Останній мінімум становив 1,247%.
Надії на те, що епідемія, яка почалася в Китаї в кінці минулого року, закінчиться через кілька місяців і що економічна активність швидко повернеться до норми, розвіялися, оскільки кількість випадків у світі зросла.
“Найбільший ризик – це те, що відбувається зараз у Сполучених Штатах та інших великих країнах за межами Азії”, – сказав глава SEI Investments з азіатських акцій Джон Лау.
У той же час, підвищується ймовірність, що Федеральна резервна система знизить процентні ставки в США в наступному місяці, а інші великі центральні банки підуть за їх прикладом, щоб спробувати позбавити економіку від проблем і запобігти глобальному спаду.
Як повідомлялося, ціни на нафту опустилися до мінімуму майже за два роки і можуть зафіксувати максимальне тижневе зниження з 2011 року.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet.
Коронавірус
Коронавірус: прикордонний контроль всередині Шенгену не планується
Жителі Гонконгу отримають компенсацію через коронавірус
СюжетВ очікуванні пандемії коронавірусу: головне – виграти час
ЄП закликав співробітників, які відвідували Італію, працювати з дому
СюжетКоронавірус в Італії. Як реагує Україна
Источник: www.ua.korrespondent.net