Столтенберг хоче більше практичної підтримки від НАТО для України та Грузії

Генсек Альянсу закликав союзників активізуватися.

Україна та Грузія є важливими партнерами Організації Північноатлантичного договору. На цьому наголосив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг, повідомляє Голос Америки.

Читайте також:

Вивести своїх військових і припинити дестабілізацію України: Столтенберґ озвучив вимоги НАТО до РФ

«НАТО збільшило свою присутність в Чорноморському регіоні за останні кілька років. Ми погодили цього квітня пакет заходів, щоб проводити більше навчань та збільшити обмін інформацією», — зауважив він. При цьому генсек закликав учасників блоку активізувати спіпрацю з Україною та Грузією. «Я закликаю союзників надати необхідні ресурси та кадри, для того, щоб ми могли надавати їм більше практичної підтримки», — заявив Столтенберг.

Раніше Столтенберг привітав повернення Росією захоплених у Керченській протоці українських кораблів. За словами генсека НАТО, Російська Федерація мала б повернути судна давно, оскільки це вона має зобов’язання.

Відео

"Усі союзники погодилися, що Україна стане членом НАТО" — Столтенберг дав інтерв'ю ТСН.Тиждень

Україна буде членом НАТО. У цьому запевнив генсек Альянсу Єнс Столтенберг — під час ексклюзивного інтерв'ю, яке він дав  кореспонденту ТСН.Тиждень Андрію Цаплієнку.  Як приклад  — він навів досвід Північної Македонії, яка на початку 2020 року стане повноправним членом організації.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *