Ще одружений Білл Гейтс мав два романи зі співробітницями - ЗМІ » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » Ще одружений Білл Гейтс мав два романи зі співробітницями — ЗМІ

Ще одружений Білл Гейтс мав два романи зі співробітницями — ЗМІ

У засновника Microsoft Білла Гейтса було щонайменше два службових романи зі співробітницями компанії, а ще як мінімум з однією він фліртував.

 

У мільярдера Білла Гейтса, коли він ще був одружений, були романтичні стосунки з декількома співробітницями компанії Microsoft. Про це розповідає The Wall Street Journal.

 

Як розповіло джерело WSJ, один з членів ради директорів Microsoft отримав інформацію про те, що у 1992 році Гейтс нібито мав романтичні стосунки з однією з менеджерів компанії.

 

На початку 2000-х Гейтс закрутив роман з іншою співробітницею Microsoft, який тривав кілька років.

 

«Далі у 2008 році Гейтс відправляв ще одній зі співробітниць електронні листи, у яких фліртував з нею і пропонував зустрітися поза роботою», — написало видання.

 

Після того, як про флірт Гейтса стало відомо, топ-менеджери Microsoft зажадали, щоб він припинив листування, і він погодився — скандал не влаштовували, тому що «справа не дійшла до фізичного контакту».

 

На тлі початку внутрішнього розслідування в березні 2020 року Гейтс покинув раду директорів Microsoft.

 

Нагадаємо, 4 травня подружжя Гейтсів після 27 років подружнього життя заявили про розлучення. Незабаром після цього відразу кілька авторитетних видань написали, що однією з причин розірвання цього шлюбу стали зв’язки Гейтса з філантропом Джеффрі Епштейном, якого визнали винним у торгівлі неповнолітніми для сексуальної експлуатації.

 

Білл Гейтс вперше висловився про розлучення й історію зі зрадами

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*