США не відкриють доступ талібам до резервів центробанку Афганістану » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » США не відкриють доступ талібам до резервів центробанку Афганістану

США не відкриють доступ талібам до резервів центробанку Афганістану

Таліби закликали США зняти блокування з більш ніж $ 9 млрд резервів центрального банку Афганістану, що зберігаються за межами країни.

 

У США не мають наміру повертати талібам кошти центрального банку Афганістану. Про це у вівторок, 19 жовтня, пише Reuters.

 

Зокрема, перший заступник голови Мінфіну Уоллі Адейемі зазначив, що у відомстві поки не бачать ситуації, за якої талібам буде дозволений доступ до резервів центрального банку Афганістану. Він уточнив, що мова йде про більш ніж 9 млрд доларів, які знаходяться в США.

 

«Ми вважаємо, що необхідно зберегти наші санкції проти Талібану, але водночас знайти шляхи для того, щоб законна гуманітарна допомога дійшла до афганського народу. Саме цим ми і займаємося», — сказав Адейемі.

 

Відомо, що таліби закликали США зняти блокування з більш ніж $ 9 млрд резервів центрального банку Афганістану, що зберігаються за межами країни, оскільки «уряд намагається стримати поглиблення економічної кризи».

 

Нагадаємо, що в Міжнародному валютному фонді попередили країни ЄС про насування економічної кризи через майбутній наплив біженців з Афганістану.

 

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*