Рука посиніла, а обличчя набрякло: ЗМІ повідомили про погіршення стану здоров’я Путіна (фото)

На зустрічі з президентом Куби Путін рухав ногою, що, знову ж таки, підігріло чутки про те, що, можливо, російський президент страждає на болі, пов'язані з онкологічним захворюванням.

Поява на публіці президента РФ Володимира Путіна породила нові чутки про стан його здоров'я.

Про це пише видання The Mirror.

На відеозаписі, опублікованому на сайті Кремля, Путін спільно з кубинським президентом Мігелем Діас-Канелєм Бермудесом виголошують промови під час відкриття пам'ятника кубинському лідеру Фіделю Кастро в Москві.

На відкритті бронзової статуї кубинського революціонера йшлося про «традиційну дружбу» між народами двох країн.

«На записі Путін, очевидно, почувається ніяково і тримається рукою за стілець. Рука російського президента помітно посиніла, і він мав вигляд зморщений вигляд, стоячи поряд із представником керівництва Куби», — пише видання.

Фото: Associated Press

Як зазначає The Mirror, обличчя Путіна мало вигляд набряклого і блідого.

Як і на попередніх відео, Путін рухав ногою, що, знову ж таки, підігріло чутки про те, що, можливо, російський президент страждає на болі, пов'язані з онкологічним захворюванням.

Нагадаємо, після зустрічей і Путіна, і Шойгу багато хто звернув увагу на те, як міцно диктатор схопився за край столу. Експерт із невербальної комунікації Валентин Кім проаналізував відеозапис та виніс свій вердикт.

Путіна хочуть "відмазати" — сценарії долі кривавого диктатора

35:47

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *