Рогозін побачив загрозу від супутників Маска

Росія не стоїть на місці і виведе на орбіту сотні космічних апаратів у рамках програми “Сфера”, зазначив глава Роскосмосу.

Інтернет-супутники компанії Ілона Маска SpaceX Starlink у майбутньому зможуть застосовуватися у військових цілях, у тому числі для управління крилатими ракетами, спецназом або агентурною мережею. Про це сказав глава Роскосмосу Дмитро Рогозін, повідомляє ТАСС у четвер, 7 жовтня.

 

“Усі говорять, що це приголомшливо, це приватний інвестор. Слухайте, не треба розповідати казки! У цьому році вони отримали близько $ 900 млн, вся субсидія – $ 20 млрд – на найближчий період. Виникає питання, а державі чому це потрібно? Тому що такі космічні апарати роздають інтернет, вони здатні стати єдиним плечем для управління крилатими ракетами, їхньою “перепрошивкою” польотного завдання вже в самому польоті, управління спецназом, агентурною мережею, виробляти розкладання безпосередньо на мобільні телефони за допомогою того самого інтернету так званого контенту суто політичного і, швидше за все, антиросійського, щоб ми не могли суверенно захистити свій власний інтернет”, – сказав Рогозін в ефірі Первого каналу.

 

Він нагадав, що на сьогоднішній день виведено 1,8 тис. космічних апаратів Starlink, наступний етап включатиме розміщення 17 тис. таких апаратів, потім 42 тис. супутників. Рогозін також зауважив, що зараз на орбіту виводяться багатоспутникові угруповання інших країн.

 

“Ми, звичайно, теж стояти не будемо на місці. У нас є програма Сфера, в цьому році ми її представили президенту і будемо виводити сотні своїх апаратів, щоб забезпечити для себе захист власного суверенітету в цьому інформаційному середовищі”, – підсумував Рогозін.

 

Нагадаємо, офіційний запуск супутникового сервісу Starlink відбудеться вже в жовтні. Про це оголосив керівник SpaceX Ілон Маск.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *