Reuters: Макрон привезе до Ізраїлю пропозиції для деескалації конфлікту з ХАМАСом – 1+1, новини ТСН

Наразі у Парижі не розповідають деталей майбутніх пропозицій.

Французський президент Емануель Макрон під час свого візиту до Ізраїлю привезе пропозиції, які мають запобігти ескалації конфлікту на Близькому Сході.

Про це перед візитом розповіли радники Макрона, інформує Reuters.

За словами одного з представників Єлисейського палацу, президент Франції своїм візитом прагне не лише показати солідарність з Ізраїлем, а й зробити “максимально оперативні пропозиції”, щоб запобігти ескалації, звільнити заручників, гарантувати безпеку Ізраїлю та працювати над вирішенням конфлікту за принципом “двох держав”.

Відмовившись уточнити, якими можуть бути ці пропозиції, радник Макрона лише сказав, що є речі, які можна зробити, щоб Ізраїль не почувався сам-на-сам у боротьбі з тероризмом.

У Єлисейському палаці не виключили зустрічі французького лідера з президентом Палестинської автономії Махмудом Аббасом, а також візиту до однієї або декількох столиць арабських країн у регіоні.

Нагадаємо, раніше представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі заявив, що Ізраїль сам вирішуватиме, як проводити операцію у Газі.

Крім того, ми раніше інформували, що очільник ізраїльського Міноборони Йоав Ґалант заявив, що Армія оборони Ізраїлю має намір провести наземну операцію в Секторі Гази, яка стане смертоносною атакою.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *