Напад на Ізраїль: бойовики розповіли деталі жорстоких вбивств мирного населення – 1+1, новини ТСН

Керівництво бойовиків добре платить за захоплення заручників.

Ізраїльська служба безпеки Шин-Бет опублікувала запис допита кількох затриманих бойовиків терористичного угруповання ХАМАС, які брали участь у нападі на Ізраїль 7 жовтня.

Бойовики на опублікованих кадрах розповіли кілька деталей про напад, інформує The Jerusalem Post.

Затримані заявили, що основний план полягав в тому, щоб вони захопили міста і утримували позиції якомога довше після того, як закінчать вбивати мирне населення та брати заручників.

Один з бойовиків розповів, що за захоплення заручника та доставку його до Гази кожен терорист отримував квартиру та 10 000 доларів США.

Крім того, терористи розповіли, що отримали наказ вбивати солдат та цивільний, а також брати у заручники дітей та жінок.

Також бойовики розповіли, як вони вбивали мирних жителів, використовували дим, щоб змусити цивільних залишити укриття, розстрілювали машини з цивільними та вбивали домашніх тварин.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що терористи ХАМАСу, які увірвалися на територію Ізраїля, мали з собою інструкції щодо виготовлення хімічної зброї.

Крім того, ми раніше інформували, що речник Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) Джонатан Конрікус заявив, що наземну операцію у Секторі Гази скасують, якщо терористичне угруповання ХАМАС звільнить усіх заручників і беззаперечно здасться.   

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *