Пригожин відповів, хто знищив російські винищувачі в Брянській області

Ватажок порадив "зайти в Інтернет".

В Брянській області знищено групу з двох вертольотів Мі-8 та винищувачів Су-34 та Су-35 ВКС Росії. Як розповів очільник «вагнерівців» Євген Пригожин, літаки під Брянськом підбила російська ППО.

Про це йшла мова в коментарі Пригожина під час відповіді на запитання у його телеграм-каналі.

«Для того, щоб визначити, яким чином українці могли дістатись зі своєї території та вразити наші літаки, необхідно завжди: перше взяти ТТХ (тактико-технічні характеристики – ред.) різного озброєння, зокрема засобів ППО. І по-друге, розібратися, які особливості в даній ситуації. Бо це колективна мета, грубо кажучи. Чотири літаки, якщо провести коло місцями їх падіння, виходить, що це коло діаметром (а всі вони лежать рівно по колу) 40 кілометрів. Тобто радіус кола – 20 кілометрів. А тепер зайдіть в Інтернет і подивіться, який засіб поразки ППО міг би перебувати в центрі цього кола, і далі вибудуйте свої версії. Я не знаю, я займаюся Бахмутом», – пояснив ватажок.

Нагадаємо, внаслідок падіння двох бойових вертольотів та 2 військових літаків на Брянщині загинули всі члени екіпажів, а саме, 9 російських льотчиків. Офіційних пояснень масового падіння бойової авіаційної техніки держави-агресорки досі немає.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *