Президент Сербії потрапив до лікарні — новини Світу

У нього проблеми з серцем.

Президент Сербії Олександр Вучич потрапив до лікарні через проблеми з серцем. Про це повідомляє генеральний секретаріат глави держави.

Вучича шпиталізували ввечері в п'ятницю, 15 листопада. Його поклали до відділення кардіології Військово-медичної академії.

Адміністрація президента повідомила про шпиталізацію сербського лідера вранці в суботу, 16 листопада.

Діагноз Вучича не уточнюється, в заяві відомства йдеться, що його прийняли на лікування через «кардіоваскулярні проблеми». Інших подробиць немає.

«У нього був напружений день: Олександр Вучич провів низку міжнародних зустрічей і відкрив в Белграді вулицю імені героя Радянського Союзу Миколи Кравцова. Крім того, в регіоні вже кілька днів вкрай нестабільна погода, зміни якої негативно впливають на людей з серцево-судинними проблемами», — йдеться у повідомленні.

Як відомо, Олександр Вучич займає пост президента Сербії від початку літа 2017 року.

Нагадаємо, 28 травня повідомлялося, що президент Сербії Олександр Вучич заявив депутатам, що прийшов час визнати, що вони втратили контроль над Косовом.

Відео

14-й тиждень поспіль громадяни Сербії протестують проти Вучича

Тисячі активістів намагалися прорватися до державного телеканалу та резиденції президента Александра Вучича. Інцидент стався саме у той момент, коли політик проводив прес-конференцію. Очільнику країни довелося тікати з будівлі під пильним наглядом правоохоронців. Силовики застосовували проти розлюченого натовпу сльозогінний газ та водомети.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *