Підсумки саміту НАТО у Вільнюсі – Зеленський повідомив про домовленості

Президент наголосив на дуже значному успіху для України.

Президент України Володимир Зеленський під час підбивання підсумків перебування у Вільнюсі наголосив на значному успіху щодо членства у НАТО.

Про це йшлося 12 липня під час виступу Зеленського на Раді Україна-НАТО, передає кореспондент в ефірі FREEДOM.

“Підсумок нашого перебування у Вільнюсі – це дуже значний успіх для України. І я дуже вдячний усім країнам-членам НАТО за практичні кроки, за підтримку, за новий імпульс у зміцненні наших відносин”, – зазначив Зеленський.

За його словами, Україна координує з “Великою Сімкою” структуру гарантій. А наша делегація везе з собою абсолютно нові гарантії безпеки.

“Вони стали можливими завдяки вашим зусиллям, за які я хочу подякувати вам (президенту США Джо Байдену, – ред. ), Литві та панові Столтенбергу”, – наголосив український президент.

Нагадаємо, 12 липня на тлі саміту НАТО Володимир Зеленський також підкреслив, що Рада Україна-Альянс повинна стати інструментом інтеграції, а не просто партнерства. 

Раніше очільник Міноборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що Берлін розуміє занепокоєння України через відсутність графіків вступу до НАТО, однак щодо членства, тут мають бути виконані умови.

Поділіться своєю знахідкою
















Схожі публікації

Залишити відповідьСкасувати відповідь

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *