Підсумки саміту НАТО у Вільнюсі – Зеленський повідомив про домовленості

Президент наголосив на дуже значному успіху для України.

Президент України Володимир Зеленський під час підбивання підсумків перебування у Вільнюсі наголосив на значному успіху щодо членства у НАТО.

Про це йшлося 12 липня під час виступу Зеленського на Раді Україна-НАТО, передає кореспондент в ефірі FREEДOM.

“Підсумок нашого перебування у Вільнюсі – це дуже значний успіх для України. І я дуже вдячний усім країнам-членам НАТО за практичні кроки, за підтримку, за новий імпульс у зміцненні наших відносин”, – зазначив Зеленський.

За його словами, Україна координує з “Великою Сімкою” структуру гарантій. А наша делегація везе з собою абсолютно нові гарантії безпеки.

“Вони стали можливими завдяки вашим зусиллям, за які я хочу подякувати вам (президенту США Джо Байдену, – ред. ), Литві та панові Столтенбергу”, – наголосив український президент.

Нагадаємо, 12 липня на тлі саміту НАТО Володимир Зеленський також підкреслив, що Рада Україна-Альянс повинна стати інструментом інтеграції, а не просто партнерства. 

Раніше очільник Міноборони Німеччини Борис Пісторіус заявив, що Берлін розуміє занепокоєння України через відсутність графіків вступу до НАТО, однак щодо членства, тут мають бути виконані умови.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *