Петриківці прикрасили зупинки «візитівкою краю» » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » Петриківці прикрасили зупинки «візитівкою краю»

Петриківці прикрасили зупинки «візитівкою краю»

На Дніпропетровщині майстри розмалювали петриківським розписом зупинки громадського транспорту на автошляху М-30 Стрий-Ізварине, який поєднує усю Україну.

Мальовничі зупинки тепер прикрашають у різних районах області села Дмитрівка, Богуслав, Троїцьке, Славянка у Дніпропетровській області. На черзі ще три зупинки.

Як повідомляється на сторінці смт Петриківка у мережі «Фейсбук», у творчому процесі взяли участь кращі майстри петриківського розпису: Людмила Горбуля, заслужений майстер народної творчості України, Іван Дмитрюк, Олеся Статива, Юлія Груниста та учениця ПТУ №79 Світлана Самойленко.

Організував та брав безпосередню участь у створенні рукотворного дива голова громадської організації «Майстри петриківського розпису» Микола Іщук. На кожну зупинку, за словами народних майстрів, витрачали півтора-два дні роботи. Ескізи  готували заздалегідь, але малювали, як на серце лягало.

“Просто приїжджали, дивилися на зупинку і розуміли, що на ній краще буде намалювати ось такі квіти”, – говорить Микола Іщук.

Майстри кажуть, що приємно було отримувати схвальні відгуки від мешканців сіл.

«Безумовно, все це сприяє популяризації петриківського розпису, Петриківки та організації «Майстри петриківського розпису». А наша область стає від цього все красивішою та впізнаванішою, адже петриківський розпис – це візитівка нашого краю!» – відзначають жителі Петриківки.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро

КультураСуспільство

Источник: www.day.kyiv.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*