Новини світу: у Німеччині прогнозують активізацію російської пропаганди і шпигунів всередині країни » Інформаційні новини світу
Главная » В Світі » Новини світу: у Німеччині прогнозують активізацію російської пропаганди і шпигунів всередині країни

Новини світу: у Німеччині прогнозують активізацію російської пропаганди і шпигунів всередині країни

У Німеччині заявили, що російська пропаганда поширюватиме фейки про дефіцит газу та продовольства в ФРН, аби "вбити клин" у їхнє суспільство.

У Німеччині прогнозують посилення російської пропаганди та шпигунської діяльності в найближчі місяці. В Федеральні службі захисту конституції Німеччини також очікують, що Росія продовжуватиме активізовувати та адаптувати свої спроби політичної та військової розвідки всередині ФРН.

Про це повідомляє Spiegel.

«Росія використовує проблеми, пов'язані з енергопостачанням Європи, зокрема, як гібридний важіль», — заявили у німецькому відомстві.

Там зазначають, що за допомогою цілеспрямованого поширення неправдивої інформації про дефіцит газу та підвищення цін робиться спроба розпалити побоювання щодо можливого дефіциту енергії та продовольства в Німеччині, що становить загрозу для існування.

«Російська пропаганда, швидше за все, посилиться в екстремістському середовищі та підживить наративи змови з метою вбити клин у наше суспільство», – йдеться в заяві Служби захисту конституції.

Також у відомстві кажуть, що варто очікувати, що російська держава продовжуватиме активізовувати та адаптувати свої спроби політичної та військової розвідки.

За оцінкою спецслужби Німеччини, російська загарбницька війна та її вплив на економіку та ситуацію з постачанням до ФРН мають високий потенціал для використання екстремістами.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*