Новини Білорусі: у Могилеві затримали чоловіка, який був проти війни з Україною

У Білорусі можуть затримати людину навіть через одяг у кольорах українського прапора.

У Білорусі затримали 49-річного чоловіка, який був проти війни з Україною. Чоловіка змусили на камеру перепрошувати через його позицію. 

Про це повідомляє моніторингова група «Білоруський Гаюн». 

За даними моніторингової групи, 49-річний житель міста Могилів ставив лайки під антивоєнними постами у російській соцмережі «Однокласники». 

Білоруські силовики його вистежили та затримали. Чоловік був змушений перепрошувати через антивоєнну позицію в «складний час». 

Активісти наголошують, що в Білорусі знущаються з людей, які мають проукраїнську позицію: їх б'ють, принижують та судять навіть за шкарпетки з українською чи білоруською символікою. 

Роль Білорусі у війні проти України 

24 лютого з території Білорусі почався російський наступ на Київ. Також з території цієї держави Україну регулярно обстрілюють російські ракети. Самопроголошений президент Лукашенко визнав, що Білорусь бере участь у війні проти України. 

Керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов вважає, що у разі втрати тимчасово окупованого Херсона, Росія може здійснити спробу прорив з боку Білорусі.

Також за різними повідомленнями відомо, що Білорусь постачає боєприпаси російській окупаційній армії. Відомо, що Лукашенко передав РФ 65 тисяч тонн боєприпасів.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *