Нове лихо накрило Туреччину: зливи затопили вулиці — відео

Потоп призвів до утруднення автомобільного руху.

У турецькому місті Адана не вщухає негода. Спочатку випав великий град, а потім він змінився на зливи. Негоду фіксують в декількох регіонах Туреччини, де на початку лютого стався руйнівний землетрус.

Про це повідомило агенство IHA.

Бульвари та вулиці в багатьох частинах міста Адана затопило. Проливний дощ тривав весь день, через це щонайменше три райони міста затопило. Деякі машини змивало водою через величезний потік.

Крім того, від негоди зазнали шкоди сільськогосподарські площі. 

Раніше стало відомо, що у турецькому наметовому містечку, яке розташоване в районі землетрусу Пазарджику в провінції Кахраманмарш, унаслідок торнадо пошкоджено намети, загинула людина, 44 зазнали поранень. Торнадо перекинув автомобілі, позривав дахи та низку конструкцій з будівель, які залишилися цілими після землетрусу. 

Нагадаємо, 6 лютого 2023 року потужні землетруси магнітудою 7,7 та 7,6 бала сколихнули південно-східну Туреччину та північну Сирію. Загалом загинуло майже 57 тисяч людей, мільйони мешканців залишилися без домівок.

Як зазначила очільниця Інституту зі зниження ризиків і зменшення небезпеки стихійних лих в Університетському коледжі Лондона, професорки Джоанни Фор Вокер, за офіційною шкалою магнітуд землетрус у Туреччині сягнув 7,8 бала, що ставить його до розряду мегаземлетрусів і є одним із найпотужніших за останні 10 років.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *