Міністр оборони Німеччини доручив перевірити запаси танків Leopard: чому це забороняла його попередниця

Ламбрехт заборонила перевірку запасів цих танків за тиждень до своєї відставки.

Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус розпорядився перевірити запаси бойових танків Leopard 1 і Leopard 2, які попередниця міністра Крістін Ламбрехт заборонила перевіряти.

Про це повідомляє Business Insider.

За інформацією видання, перебуваючи на посаді очільниці Міноборони Ламбрехт свідомо не провела перевірку зброї завчасно через побоювання, що інвентаризація танків свідчитиме про плани Німеччини передати їх Україні. Тому Ламбрехт заборонила таку перевірку за тиждень до своєї відставки.

Щодо можливих причин джерело з німецького Міноборони заявило, що нібито на канцлера Олафа Шольца не слід чинити додатковий тиск у питанні постачань танків.

«Якби виявилося, що Бундесвер підраховує свої оперативні танки, це можна було б витлумачити як готовність доставити танки. Вони нібито хотіли уникнути такого враження, тим більше, що канцелярія нібито на той час не видала відповідного офіційного наказу про перевірку Міністерству оборони», – йдеться в матеріалі видання.

Нагадаємо, за підсумками засідання у форматі «Рамштайн» Пісторіус повідомив, що учасники не змогли домовитись та ухвалити рішення про постачання танків Leopard до України. Водночас міністр сказав, що наказав провести інспекцію цих танків у Німеччині. 

Пісторіус також зазначив, що Німеччина готова прискорити передавання танків Україні, якщо матиме відповідні домовленості із союзниками.

Водночас міністр оборони України Олексій Резніков повідомив – деякі країни, що мають танки Leopard 2, дійшли згоди у Рамштайні про початок навчальних курсів для українських військових.  

Бронетанковий "Рамштайн": Україна отримає танки Leopard — подробиці від Офісу президента

18:24

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *