Щасливий Лукашенко покатав в інвалідному візку по льоду «днрівця», який воюював за Росію (відео)

В одному із інтерв'ю для пропагандистів зрадник заявляв, що "незабаром завдяки СВО РФ в Україні в Донецьку запанує прекрасний світ".

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко покатав в інвалідному візку по льоду пораненого уродженця Донбасу, який воював за Росію. Такий ролик опублікувала пропаганда білоруського диктатора 21 січня.

Про це повідомляє білоруська моніторингова група «Беларускі Гаюн». 

Зазанчається, що зрадника нібито звати Павло Прохоренков. Хлопець служив у т.зв. «Народній міліції ДНР» понад 5 років, а у квітні 2022 р. підірвався на міні, втратив одну ногу та серйозно пошкодив другу.

Як встановили спостерігачі, цей чоловік уже не раз використовувався у пропагандистських роликах кремлівських ЗМІ. Мабуть, за гарне виконання ролей у пропаганді йому та його родині нададуть білоруське громадянство. Чому він відмовився жити на окупованій батьківщині — невідомо. 

«Минулого року він дав інтерв’ю прокремлівському виданню Супутник, де заявив, що впевнений, «незабаром завдяки спеціальній військовій операції РФ в Україні в Донецьку запанує світ, тільки поки треба з коренем вирвати це все погано, яке сюди намагається забратися, дістатися і викорінити російський народ», — пригадали автори пабліка. 

Нагадаємо, аналітик прокоментував «сигнали» Лукашенка щодо війни проти України.

Білоруси воюють у Бахмуті, Лукашенко йде шляхом Пригожина — Кабанчук

05:58

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *