Міністр енергетики США пішов у відставку — новини Світу

Він фігурант справи про імпічмент Трампа.

Міністр енергетики Сполучених Штатів Америки Рік Перрі покинув свій пост. Про це він повідомив у соцмережі Facebook.

«Сьогодні я прощаюся з міністерством енергетики США. Для мене було честю і привілеєм служити в адміністрації президента Дональда Трампа. Дякую моїй дружині, дітям і американському народові за надану можливість», – написав Перрі у неділю, 1 грудня.

Secretary Perry Bids Farewell to the Department of Energy

Today I bid farewell to the U.S. Department of Energy. It has been the honor and privilege of a lifetime to serve in President Donald J. Trump’s Administration as Secretary. Thank you to my wife, my children, and to the American people for allowing me to serve. Signing off – RP

Опубліковано Secretary Rick Perry Неділя, 1 грудня 2019 р.

Як відомо, Перрі очолив міністерство енергетики США в березні 2017 року незабаром після інавгурації Трампа.

Нагадаємо, 11 листопада повідомлялося, що міністр енергетики США Рік Перрі нібито посприяв тому, що двоє його політичних прибічників змогли укласти вигідну угоду про видобування нафти і газу в Україні. Одного з них він нібито рекомендував українській владі як радника з енергетичних питань.

Перрі спробував вплинути на енергетичну політику України у той час, коли новий уряд президента Володимира Зеленського прагнув отримати військову допомогу від Сполучених Штатів для захисту від російської агресії, а союзники президента Дональда Трампа нарощували зусилля, щоб змусити українців розслідувати справу його політичного опонента Джо Байдена.

Раніше AP повідомляв, що кілька американських бізнесменів, пов’язаних із президентом США Дональдом Трампом та його адвокатом Руді Джуліані, а також міністр енергетики США Рік Перрі намагались лобіювати в Україні зміну керівництва «Нафтогазу». Міністр енергетики Рік Перрі хотів ввести в раду директорів компанії кількох американців.

Відео

На слуханнях у США в ролі свідка з'явився виходець з України, якому пропонували стати міністром оборони

"Америка перетворюється на Україну" — так один з американських журналістів, лауреат Пулітцерівської премії підсумовує бої республіканців з демократами на арені імпічменту Трампа. Тривожно стежити за тим, як крок за кроком Україну все тісніше прив'язують до політичних ігор у Вашингтоні. Вже наступного тижня обіцяють новий потужний злив — уже від українських свідків.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *