Зеленський назвав наслідки провалу переговорів

Президент не має наміру починати війну і силою повертати Донбас в разі провалу переговорів у Парижі.

Президент України Володимир Зеленський розповів про «план Б» в разі провалу переговорів у результаті нормандського саміту в Парижі 9 грудня, відкинувши початок війни на Донбасі. Про це він розповів в інтерв’ю Der Spiegel, Time, Le Monde і Gazeta Wyborczа.

«У будь-якому випадку я не почну війну на Донбасі… Однак я знаю, що є багато гарячих голів, особливо серед тих, хто зараз виходить на вулиці і каже: «Давайте відвоюємо Донбас!» Але якою ціною? Я вважаю, що цих людей підштовхує попередня влада», — сказав Зеленський, відповідаючи на питання про те, що він має намір робити в разі провалу переговорів.

За словами Зеленського, якщо таке рішення не задовольнить суспільство, то «прийде новий лідер, який задовольнить ці вимоги»: «Але я ніколи не піду на це».

Він також позитивно відповів на питання про те, чи існує в української влади запасний варіант на випадок відсутності прогресу на переговорах. «Поки я не хочу говорити про мій «план Б» — тому він і «план Б», адже я вірю в «план А». Але він, звичайно, є… Я і хочу дещо прояснити: мій «план Б» не має на увазі, що все залишиться так, як зараз», — сказав Зеленський.

Український президент має намір на зустрічі в Парижі підняти питання Криму.

Також Зеленський зазначив, що в ході саміту нормандської четвірки може бути підняте питання про укладення нового контракту на транзит російського газу в Європу через територію України.

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *