Квартал червоних ліхтарів зникне з мапи Амстердаму — новини Світу

Місто не хоче рекламувати секс-послуги.

Амстердам (Нідерланди) відмовиться від використання назви Квартал червоних ліхтарів, але район не зазнає змін. Про це повідомляє видання NL Times.

Заступник міського голови з питань туризму Віктор Еверхардт заявив, що звична назва зникне з міських покажчиків, а її буде замінено на історичну назву району Де Валлен або на Центр міста.

За словами Еверхардта, таке рішення ухвалили тому, що назва Квартал червоних ліхтарів тісно асоціюється з наданням сексуальних послуг і має неправильну конотацію, через що є невдалим вибором для назви району.

Заступник мера додав, що місту не слід просувати сферу інтимних послуг як пам'ятку.

Нагадаємо, 4 серпня повідомлялося, що на знак протесту кілька чоловіків демонстрували свої напівоголені тіла у вікнах борделів кварталу червоних ліхтарів Амстердама, де зазвичай секс-послуги рекламують жінки і жінки-трансгендери. 

Відео

Фальшива тривога: в аеропорту Амстердама здійнялася паніка через нібито захоплення літака

Подейкували, начебто чоловік захопив у заручники 27 пасажирів та членів екіпажу лайнера, що прямував до Мадрида. На злітній смузі з’явилася військова поліція. Та вже за годину правоохоронці вибачилися за фальшиву тривогу. Пояснили — переполох виник через необачність пілота, який випадково натиснув тривожну кнопку, що сигналізувала про захоплення літака.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *