Із президентських перегонів у США “випав” політик-демократ

Колишній конгресмен відмовився від ідеї скласти конкуренцію Трампу.

На одного претендента на посаду президента США під час виборів 2020 року стало менше. Представник Демократичної партії Джо Сестак зняв свою кандидатуру.

Заяву про припинення участі у виборчому процесі колишній депутат Палати представників США зробив у неділю, 1 грудня. Причинами Сестак назвав відсутність належного рівня підтримки його ініціативи на рівні преси і суспільства. “Дякую за цю безцінну можливість, я закінчую нашу спільну кампанію”, – оголосив він.

Більше про: "Український" скандал у Вашингтоні

  • "Так улаштований світ бізнесу": у Burisma розповіли, чому взяли у компанію сина Байдена
  • Як американці ставляться до "українського скандалу" та хто дужче підтримує імпічмент Трампа – опитування CNN
  • Джуліані пригрозив Байдену компроматом на його родину

При цьому політик подякував тим, хто висловив йому свою прихильність. “Я глибоко ціную підтримку, яку багато хто з вас запропонували – будь то волонтерство, фінансові пожертвування або участь в заходах нашої кампанії”, – заявив Сестак.

67-річний Сестак – син мігранта зі Словаччини, віцеадмірал ВМС США, доктор філософії Гарвардського університету. Був депутатом у Палаті представників США протягом 2007-2011 років. Двічі балотувався в сенатори від рідного для себе штату Пенсильванія, але обидва рази програв. Є викладачем університету Карнегі та інших вищих навчальних закладів.

Відео

У Конгресі США завершились відкриті свідчення у справі імпічменту Трампа

Російський слід веде до чуток, начебто українці втручалися в американські вибори. Це Конгресу США доводили співробітник американського посольства в Україні і колишня радниця Ради нацбезпеки США. Останні подробиці про імпічмент Трампа і руку Кремля – у сюжеті.

Нагадаємо, довкола президента США Дональда Трампа розв’язався скандал, пов'язаний з Україною. Видання The Washington Post повідомило про скаргу американського розвідника проти Трампа через розмову американського лідера з іншим іноземним лідером та дану Трампом  “тривожну обіцянку”. Одним з політиків, з яким міг говорити глава Сполучених Штатів, називали президента України Володимира Зеленського. Згодом видання The Washington Post із посиланням на джерела повідомило, що Трамп під час розмови саме із президентом України Володимиром Зеленським тиснув на нього і вимагав розпочати розслідування проти компанії Burisma, якою керував син Джо Байдена – його конкурента на президентських виборах 2020 року. Також Трамп нібито наказав заморозити 400 мільйонів доларів військової допомоги для України за тиждень до телефонного дзвінка. 

У Конгресі США звинуватили Трампа у тиску на Україну та закликали опублікували стенограму розмови президентів Сполучених Штатів та України. Обидві сторони на це погодилися. 24 вересня голова Палати представників США Ненсі Пелосі ініціювала старт процедури імпічменту Трампа. Сам він назвав ситуацію, що склалася, “президентським харасментом”. 

25 вересня Білий Дім оприлюднив стенограму розмови Трампа та Зеленського. Повний текст перекладу дивіться на ТСН.ua.

Вже 26 вересня американська розвідка оприлюднила текст скарги на президента США Дональда Трампа. Як і повідомляли ЗМІ, вона справді стосується розмови Трампа та президента України Володимира Зеленського та тривалого тиску, який, на думку розвідника, вчиняли США щодо України для особистих цілей американського президента. ТСН.ua розповів основні моменти доносу на Трампа – серед них інформація про неоднозначні контакти української сторони з Джуліані, скасування візиту Пенса до Києва та спроби Білого дому приховати все це.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *