Христя Фріланд більше не очолює МЗС Канади

Вона стала заступницею Джастіна Трюдо.

Колишня очільниця міністерства зовнішніх справ Канади Христя Фріланд у новому кабінеті прем'єрміністра країни Джастіна Трюдо матиме нову посаду.

Про це повідомляється на сайті канадського уряду.

Відтепер Фріланд буде віцепрем'єрміністеркою та міністеркою міжурядових справ.

Читайте також:

Канада призначила нового посла в Україні

За міжнародні відносини Канади буде відповідати Франсуа-Філіп Шампань – бізнесмен, юрист та фахівець з міжнародної торгівлі, який має досвід роботи понад 20 років, працюючи в найбільших компаніях по всьому світу.

Нагадаємо, у Канаді 21 жовтня відбулися парламентські вибори, на яких перемогу здобули ліберали на чолі із Джастіном Трюдо. Попри низку скандалів, які охоплювали передвиборчу кампанію, партія Трюда отримала найбільше місць у Палаті громад, однак не абсолютну більшість. Таким чином, канадський прем’єр зміг залишити за собою владу в країні, однак його політсила сформує уряд меншості.

Відео

Вибори в Канаді: ліберальна партія Джастіна Трюдо вийшла в лідери, але втратила більшість

Чи залишиться Джастін Трюдо у кріслі прем'єра Канади? Після учорашніх федеральних виборів його партія вийшла в лідери, але втратила більшість. Тепер, щоб зберегти владу, ліберальній політсилі Трюдо доведеться шукати партнерів по коаліції. Їхні головні конкуренти із консервативної партії лідирували з невеликим відривом отримали на 30 місць менше у Палаті громад.  

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *