Дональда Туска обрали головою Європейської народної партії

Він обійматиме посаду з 1 грудня.

Дональда Туска, який залишає посаду президента Європейської Ради, обрали новим головою Європейської народної партії (ЄНП).

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на пресслужбу партії.

За Туска проголосували 93% (491 делегат) учасників Конгресу партії, який відбувається у хорватському Загребі. 37 делегатів були проти.

Дональд Туск стане президентом ЄНП з 1 грудня 2019 року, замінивши на цій посаді Жозефа Дойля. Крісло президента Європейської Ради з 1 грудня займе Шарль Мішель, який був обраний на цю посаду 2 липня нинішнього року і раніше був прем’єрміністром Бельгії.

Українські політики вже привітали Туска з перемогою на виборах глави ЄНП. Зокрема, свої привітання надіслали п’ятий президент України та лідер партії «ЄС» Петро Порошенко і лідерка ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, які особисто були присутні на Конгресі партії у Хорватії.

Дональда Туска обрано президентом Європейської народної партії! Впевнена, що під його керівництвом наша політична…

Опубліковано Юлією Тимошенко Середа, 20 листопада 2019 р.

Нагадаємо, у травні чинний тоді президент України Петро Порошенко вручив орден Ярослава Мудрого президенту Європейської Ради Дональду Туску. Порошенко подякував його «за глибоке розуміння і надійну підтримку України та українців на нашому спільному шляху повернення в єдину родину європейських народів та відстоювання нашого суверенітету та територіальної цілісності”.

Відео

Не фліртувати із диктаторами і більше допомагати Україні закликав Дональд Туск

Голова Європейської Ради виступив із такою промовою на Генеральній асамблеї ООН у Нью-Йорку. Звертався до усіх присутніх світових лідерів. Закликав політиків не брехати, якщо хочуть боротися з фейками. А ще наголосив, що правосуддя не має ставати маріонеткою в руках влади.

 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *