В аеропорту Бориспіль застрягли сотні пасажирів

У київському аеропорту 319 пасажирів чекають рейсу в Дубай. У літаку, за даними авіакомпанії, була виявлена ​​несправність.

 

У міжнародному аеропорту Бориспіль у четвер, 21 листопада, затримали виліт рейсу в Дубай, повідомляє Сегодня.

 

«На цей момент уся інформація є на табло аеропорту. У нас всього одна затримка рейсу — на Дубай. Виліт мав відбутися о четвертій годині ранку, але літак не вилетів. Причин ми поки не знаємо. У таких випадках, якщо виліт літака затримується, авіакомпанія зобов’язана в певний час нагодувати пасажирів, розмітити їх у готелі. А також, якщо людина не хоче вже летіти, надати компенсацію. У цьому випадку всі питання — до авіакомпанії. Судячи з інформації на табло аеропорту, виліт пасажирів цього рейсу очікується о 13:30″, — повідомили в аеропорту Бориспіль.

 

У самій авіакомпанії Azur Air Ukraine нам повідомили, що виліт затримали з технічних причин. Увесь цей час 319 пасажирів чекають вильоту. Люди отримали сендвічі, а потім їм роздали гаряче харчування.

 

«У літаку, який мав вилетіти на Дубай, було виявлено ​​несправність. Він не зміг вилетіти з технічних причин: яких саме — ми сказати не можемо. А після цього пасажири зажадали замінити літак. Заміна якраз відбувається на цей час», — пояснили в компанії.

 

Раніше повідомлялося, що аеропорт Бориспіль став другим у рейтингу за приростом пасажирів.

 

Нагадаємо, проти Мінінфраструктури відкрили справу через аеропорт Бориспіль.

 

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *