Джуліані звинуватив Йованович у зловживанні фіндопомогою Україні

Він стверджує, що розтрати покривав і колишній президент США Барак Обама.

Адвокат президента США Руді Джуліані сверджує, що нібито більшу частину з $5,3 млрд допомоги США для Україні передали неурядовим організаціям, які користувалися підтримкою посольства Штатів.

Про це Джуліані написав у твіттері.

“Рахункова палата в Україні виявила передбачуване зловживання коштами США в розмірі 5,3 млрд. доларів під час адміністрації Обами (колишнього президента США Барака – ред), в той час як Джо Байден був “навідником”. Посольство Обами закликало українську поліцію не проводити розслідування!”, – заявив Джуліані.

The Accounts Chamber in Ukraine found an alleged misuse of $5.3B in U.S. funds during the Obama administration while Biden was “Point Man.”

Obama embassy urged Ukrainian police NOT to investigate!

Stay tuned to find out why.

— Rudy Giuliani (@RudyGiuliani) December 6, 2019

“У той час послом була Йованович, свідок у “полюванні на відьом”. Це посольство наказало поліції не проводити розслідування”, – стверджує він.

Shocking disclosure:

Much of the $5.3B in US Aid Ukraine reported as misused was given to the embassy’s favored NGO’s.

At the time Yovanovitch, witness for the Witchunt, was the Amb. That embassy directed the police not to investigate.

Wonder why Obama forgot Art. 2, Sec. 3.

— Rudy Giuliani (@RudyGiuliani) December 6, 2019

Джуліані також написав, що колишній президент США Барак Обама за Конституцією зобов’язаний був запитувати розслідування випадків корупції в країнах, яким США надають кошти.

“Для демократів стало величезним шоком, що Дональд Трамп попросив провести розслідування щодо порушень законів США і зловживання важко зароблених платниками податків доларів. Це називається його юридичним зобов’язанням за статтею 2, ч. 3 Конституції США, яке ігнорувалося Обамою”, – написав він.

It comes as a huge shock to Democrats that @realDonaldTrump will ask for investigations concerning violations of US laws & misused hard-earned tax payer dollars.

It’s called his legal obligation under Article 2, Sec. 3 of the US Constitution. Ignored by Obama.

— Rudy Giuliani (@RudyGiuliani) December 6, 2019

Нагадаємо, у березні нинішнього року навколо Марі Йованович вибухнув скандал після заяв генпрокурора України Юрія Луценка. За його словами, що під час першої зустрічі після призначення на цю посаду із послом США вона передала йому список осіб, проти яких не можна проводити розслідування.

Опісля народний депутат Мустафа Найєм подав депутатське звернення до Луценка з проханням надати копію списку “недоторканих” для ГПУ людей, який йому нібито передала Йованович. Американське видання The Hill повідомило, хто міститься у списку “недоторканних” осіб. Так, у статті згадується засновник Центра протидії корупції і двоє народних депутатів, які підтримували активістів та антикорупційні реформи. Їхні імена у статті не називаються.

У Державному департаменті США спростували інформацію, яку озвучив генпрокурор Луценко. МЗС України заявило, що цінує посла США в Україні Марі Йованович та що плідно співпрацює з нею. Свою повну підтримку їй також висловив тоді президент Петро Порошенко.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *