У Газпромі назвали підсумки переговорів у Відні

Сторони обговорили підсумки взаємодії за минулий тиждень і домовилися про подальшу спільну роботу, повідомили в прес-службі російської компанії.

Російська корпорація Газпром заявила про продовження російсько-українських переговорів по газу на експертному рівні, повідомляє прес-служба компанії в п’ятницю, 6 грудня.

«Сьогодні у Відні на експертному рівні були продовжені двосторонні переговори ПАТ Газпром і ТОВ Оператор газотранспортної системи України про умови транзиту російського газу в Європу з 2020 року», — йдеться в повідомленні.

 

Сторони обговорили підсумки взаємодії за минулий тиждень і домовилися про подальшу спільну роботу.

 

Також зазначимо, що сьогодні глава російської компанії Олексій Міллер провів зустріч з уповноваженим федерального уряду ФРН щодо транзиту газу через Україну графом Георгом фон Вальдерзее в Санк-Петербурзі.

 

Під час зустрічі Міллер повідомив, що Газпром очікує від української сторони конструктивної позиції щодо комплексу питань взаємодії в газовій сфері, включаючи економічно обґрунтовані умови транзиту російського газу через територію України з 2020 року.

 

«Зазначено, що Україна продовжує імплементацію в національне законодавство положень Третього енергетичного пакета ЄС. Це робота ще не завершена і передбачає створення сертифікованого незалежного газотранспортного оператора», — йдеться в повідомленні Газпрому.

 

Раніше сьогодні повідомлялося, що Україна і Росія провели у Відні переговори щодо газу. Нафтогаз оголосив Газпрому про готовність розглянути можливість погашення заборгованості в 3 млрд доларів поставками газу.

 

 

Україна-Росія: газове питання

СюжетГазові переговори: нова пропозиція ЄС і «пакетне» рішення РФ — DW

Міністр економіки ФРН заявляє про прогрес у спорі щодо транзиту газу

Порошенко: «Північний потік-2» робить ФРН залежною від Росії

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *