Чи вплинули на політику Вашингтона коментарі Трампа щодо підтримки України: відповідь Білого дому

Джон Кірбі зауважив, що не бачить послаблень позиції переважної більшості країн щодо продовження допомоги Україні, зокрема, упродовж останніх кількох днів після виступу експрезидента Трампа.

Заяви колишнього президента США Дональда Трампа про війну Росії проти України, у який він висловив сумніви щодо подальшої підтримки українців з боку Америки, жодним чином не вплинули на політику Вашингтона та країн-партнерів у цьому питанні.

Про це заявив у п’ятницю під час онлайн-брифінгу координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі, передає “Укрінформ”.

“Усі ознаки того, що ми бачимо кожного дня, вказують на те, що міжнародна спільнота – за деякими дуже незначними винятками, про які ми говорили упродовж місяців – твердо підтримує Україну та продовжує підтримувати Україну, яка бореться, щоби захистити себе”, – наголосив представник адміністрації Байдена.

Кірбі нагадав про засідання Контактної групи з питань оборони України, яка продовжує активно працювати, об’єднавши понад 50 країн.

Представник Білого дому зауважив, що не бачить послаблень позиції переважної більшості країн щодо продовження допомоги Україні, зокрема, впродовж останніх кількох днів після виступу експрезидента Трампа.

“Ми надалі зосереджуватимемося на підтримці України, і ми продовжуємо бачити чудову міжнародну підтримку”, – підкреслив він.

Нагадаємо, 10 травня колишній президент США Дональд Трамп, який знову балотується на посаду очільника Білого дому, заявив, що він закінчить війну в Україні протягом 24 годин після повернення у Білий дім.

Крім того, Трамп заявив, що його держава роздає надто багато зброї іншим, коментуючи військову допомогу для України.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *