Про що Зеленський буде говорити з Папою Римським – Подоляк зробив припущення

Очільнику Ватікана потрібно пояснити природу війни.

Не можна заохочувати російських окупантів за рахунок жертв, яких вони вбивають на війні проти України. Це потрібно зрозуміти Папі Римському.

Про це в ефірі телемарафону повідомив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк.

“Для того, щоб змінювати позицію людей, з ними треба розмовляти. Святий престол має певний авторитет – трохи більше, ніж мільярд вірян. Бажано було б, щоб очільник цієї церкви розумів природу війни, розумів, що не можна заохочувати агресора за рахунок жертви, не можна прирівнювати війну окупаційного типу на території України до якогось конфлікту, який можна просто проговорити і владнати”, – зазначив Михайло Подоляк.

Він також додав, що дуже важливо, Володимир Зеленський, який абсолютно розуміє все, що стосується війни і природи війни, наслідків неправильного фіналу війни, пояснив би це зокрема очільнику Ватикану.

“Було б бажано, щоб у суспільному глобальному просторі постійно були присутні авторитети, які хочуть бути в ролі посередників чи миротворців. Але треба, щоб вони правильно ставили акценти – війна може закінчитись виключно якщо агресор заплатить певну ціну за цю війну, вийде на кордони 1991 року, повернеться до міжнародного права і буде відповідати за обсяг злочинів, який ми бачимо”, – підкреслив Подоляк.

Нагадаємо, що Зеленський запровадив нові санкції проти осіб, які допомагали РФ контролювати “Запоріжсталь”.

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *