Через смерть підозрюваного у організації секс-трафіку Епштейна арештували двох тюремників

Слідство вважає, що вони не виконали свої обов’язки.

У Нью-Йорку затримали двох тюремних охоронців, які чергували у ніч загибелі мільярдера Джеффрі Епштейна. Слідство вважає, що вони не перевіряли підозрюваного у камері кожні пів години, як від них вимагає інструкція.

Охоронців затримали у вівторок, 19 листопада, це перші арешти, які здійснено через розслідування обставин смерті мільярдера.

Епштейн під вартою чекав на суд у справі про організацію секс-трафіку. Охоронців Това Ноеля та Майкла Томаса підозрюють у тому, що вони зробили фальшивий допис у журналі про обхід камер і намагались надурити слідство про свої дії у ніч смерті мільярдера.

У документах стверджується, що затримані замість перевірки Епштейна тієї ночі “сиділи за своїми столами, сиділи в Інтернеті та далеко від цього місця не відходили”. Водночас, твердиться у судових документах, затримані поставили свої підписи у формах, які підтверджують перевірку ув’язнених, пише New York Times.

Як відомо, 66-річного бізнесмена Джеффрі Епштейна звинуватили в одному епізоді торгівлі людьми і в одному епізоді замаху на її організацію. Вважається, що він скоїв ці злочини між 2002 і 2005 роками. Як стало відомо з обвинувального акту, Епштейн нібито вступав у сексуальні стосунки з неповнолітніми дівчатами, а також організував схему “приведи подружку”, завдяки якій в його “масажному салоні” постійно з’являлись нові неповнолітні дівчата. У справі також фігурує співробітник кабінету Трампа – в Білому домі стежать за ходом справи. Ім'я Епштейна випливало кілька років тому у зв'язку зі звинуваченнями принца Ендрю у зв'язку з неповнолітньою. Начебто, звідником в цій ситуації виступив саме Епштейн. Букінгемський палац відкинув всі звинувачення.

10 серпня у Нью-Йорку в камері в’язниці мільярдера Джеффрі Епштейна знайшли повішеним. Він був не надто відомим загалу, але дуже впливовим і товаришував з провідними бізнесменами, кіноакторами, політиками та членами королівських родин. Багато хто вірить, що Епштейн не накладав на себе руки, а був “прибраний”, адже знав забагато таємниць сильних світу цього. Серед конспірологічних теорій щодо тих, кому була вигідна смерть Епштейна, існують версії про Трампа, Клінтона та навіть російський слід. 

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *