Центральний телеканал Угорщини позначив Крим приналежним до РФ

Українські дипломати вимагають виправити помилку.

Угорський телеканал М1 в одному із сюжетів позначив тимчасово окупований український Крим територією Російської Федерації. У відповідь Міністерство закордонних справ України надіслало звернення до угорських журналістів та органів влади з вимогою виправити напис.

“Ми щиро сподіваємося, що зазначний випадок є прикрим непорозумінням, а не свідомою дією, враховуючи постійну і чітку підтримку Угорщиною територіальної цілісності України. Водночас ми не можемо залишати такі помилки без реагування”, – наголосили у вітчизняному дипломатичному відомстві.

Читайте також:

МЗС України вручило ноту протесту послу Угорщини через його слова про автономію Закарпаття

У МЗС також нагадали, що офіційно Угорщина дотримується позиції визнання Автономної Республіки Крим територією України. “Очікуємо, що напис на відео, яке можна і зараз знайти в інтернеті, буде виправлений відповідно до міжнародного права та офіційної позиції Угорщини. Розраховуємо, що в подальшому подібні випадки не повторюватимуться”, – зауважили українські дипломати.

Водночас днями міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що його країна продовжить блокувати зближення України з НАТО, поки не будуть вирішені проблеми закарпатських угорців. Як відомо, Угорщина вимагала від України відтермінування імплементації мовної статті закону про освіту, а також скасування його дії на приватні навчальні заклади.

Відео

Угорщина не просила Росію про об’єднання зусиль заради захисту нацменшин в Україні

Скандальну заяву напередодні зробив спікер російської Держдуми В’ячеслав Володін. І, за його словами, йшлося, зокрема, про мовне питання у певних регіонах. Раніше цей же російський політик пригрозив Україні відділенням кількох областей. В українському дипломатичному відомстві негайно звернулися за роз’ясненнями до Будапешта.  

Источник: www.tsn.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *