У Харкові затримали російського «злодія в законі»

Кримінальний «авторитет» мав намір відновити свій вплив в Україні. Після всіх процедур його виженуть з країни із забороною на в’їзд.

Харківські силовики затримали прибулого з Росії «злодія в законі» на прізвисько «Міндія Гальський». В Україну він приїхав, щоб відновити свій вплив. Про це в п’ятницю, 6 грудня, повідомляє прес-служба Нацполіції.

«»Міндія Гальський» прибув до Харкова з РФ і планував зустрітися з кримінальними елементами, щоб відновити свій вплив і визначитися з напрямками майбутньої «діяльності». Однак поліцейські, встановивши його місцеперебування, затримали «злодія», тим самим перешкодили його планам», — йдеться в повідомленні.

Після всіх процедур, представники міграційної служби будуть звертатися до суду про примусове його витурення за межі України із забороною в’їзду.

Правоохоронці повідомляють, що в 2013 році в Санкт-Петербурзі за згодою братів Буліскерія (Іка і Ліван «Гальські») Міндія отримав статус «злодія в законі». Крім того, він в кримінальному середовищі є так званим «хрещеним батьком» «злодія в законі» відомого як «Тенґо Гальський (Пітерський)». Тенґо був затриманий 14 листопада на трасі Київ-Чоп у Рівненській області. Він прямував зі Львова до столиці, щоб обговорити питання щодо сфер його впливу на території країни.

Раніше повідомлялося, що Зеленський вніс до ВР законопроект про «злодіїв у законі». У разі прийняття, закон передбачатиме покарання за саме перебування в статусі «злодія в законі». Очікується, що закон посилить вимоги в’їзду в Україну іноземних «злодіїв у законі».

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *